Firmamız Hakkında

Biz kimiz

OKS Endüstriyel gelişmeci ve atılımcı felsefesiyle bugün Panasonic PLC ürünlerini, servo motorlarını, servo sürücülerini, operatör panellerini, Vacon AC motor sürücülerini, Weintek (Easyview) Operatör Panellerini, Fairford Soft Starter’lerini, Trio Motion Kontrolcüleri otomasyon sektörünün kullanımına sunmaktadır.

OKS Endüstriyel Elektrik Elektronik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Vizyonumuz

2012 yılından itibaren faaliyet gösterdiği endüstriyel tesislerin taahhüdü alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Hedefimiz

Faaliyet alanımızda yurt içinde ve yurt dışında mühendislik, teknoloji bilgisi ve deneyim gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktadır. Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren kazandığımız bilgi birikimini, hızlı ve etkin organizasyon yeteneğimizi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır.
Konularda iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak ve teknolojiyi devamlı takip ederek tasarımda, üretimde ve yönetimde doğru organizasyon ve koordineli çalışma ile güvenliği, çevre ve kaliteyi ön plana alarak taahhütlerimiz de ki işleri zamanında tamamlamaktır.

Çalıştığımız Markalar